Консультація для педагогів закладу «Особливі діти – перш за все діти, а потім вже особливі».

22 вер. 2018
Фахівці центру раннього втручання завітали до закладу дошкільної освіти для надання консультацій та рекомендацій педагогам щодо програми навчання для створення комфортного освітнього середовища, успішної соціалізації дітей з особливими освітніми потребами.

Фахівці центру раннього втручання Близнюк Олена Олексіївна та Торба Аліна Олександрівна  в рамках  проекту впровадження  інклюзивної освіти 22 вересня завітали до ЗДО №74 для надання консультативної допомоги педагогам закладу.

У 2018/2019 навчальному році у ЗДО №74 було відкрито інклюзивну групу, саме тому педагоги закладу потребують допомоги від фахівців