Конкурс "Країна дошкілля"

28 лист. 2018
Сьогодні на базі ЗДО №382 "Джерельце" відбувся відбірковий етап районного конкурсу дитячої творчості "Країна дошкілля"

Дитячі колективи ЗДО №25, 242, 373, 382, 413 представили на розсуд журі різні творчі номери у номінаціях "Вокалісти", "Хореографія",  "Оркестр", "Юні чтеці". Головним завданням Конкурсу було  виявлення творчих та талановитих дітей. У Конкурсі брали участь й вихованці нашого закладу.  У номінації "Хореографія" продемонстрували танок "Ласощі для посіпак", який разом з дітьми підготувала хореогаф Сорокіна О.Ю. Кожен підготовлений дітьми виступ вражав, сповнював радістю та викликав щирі позитивні емоції!