Консультація для вихователів

31 січ. 2019
Для педагогів закладу вихователем-методистом було проведено консультацію за темою: "Планування пошуково-дослідної діяльності"

Вихователіів було ознайомлено зі структурою та етапами дослідницької діяльності, перспективного планування роботи та найпростішими дослідами в неживій природі з дітьми дошкільного віку. В ході консультації вихователі усвідомили  важливість участі дітей у процесі дослідження природи, оскільки ті вміння, які вони розвинуть у собі, будуть переноситися в інші навчальні дисципліни й стануть в нагоді впродовж усього життя. До цих вмінь належать спостереження, порівняння, опис, передбачення, повідомлення, класифікація та вимірювання.

Досліди для дітей — це шлях пізнання, адже цінність їх полягає в тому, що для власної діяльності діти не отримують готових знань від педагога. На перший погляд, нічого складного у тих дослідах немає, а для дитини відкривається цілий світ: бачити, трогати руками, порівнювати, висловлювати своє враження, і врешті-решт формує уявлення, світосприйняття об’єктів неживої природи.