Семінар з впровадження програми "Впевнений старт" для дітей середнього віку

19 бер. 2019
Сьогодні в нашому закладі відбувся семінар, на якому вихователів закладів дошкільної освіти Київського району було ознайомлено з програмою "Впевнений старт" для дітей середнього віку та навчально-методичним комплектом до неї

Проводила семінар тренер-експерт, вихователь нашого закладу Вялих А.С., яка протягом цього навчального року працює за програмою "Впевнений старт" з дітьми старшого дошкільно віку. Вона ознайомила учасників семінару - вихователів закладів дошкільної освіти Київського району -  з новою освітньою програмою "Впевнений старт" для дітей середнього дошкільного віку, її відмінностями та навчально-методичним комплектом до неї. Також вихователі мали змогу обговорити слабкі та сильні сторони програми "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку, за якою працюють багато закладів дошкільної освіти Киівського району.