Вітаємо переможців ІІ туру районного інтелектуального конкурсу "Чомусики"

19 квіт. 2019
На базі ЗДО №382 пройшов ІІ тур інтелектуального конкурсу "Чомусики", в якому брали участь вихованці-переможці І туру ЗДО №74, ЗДО №123, ЗДО №382 та ЗДО №242

Сьогодні на базі ЗДО №382 проведено ІІ тур інтелектуального конкурсу "Чомусики", в якому брали участь команди закладів дошкільної освіти  №74, № 242, №382 та №123 у складі  чотирьох дітей-переможців І етапу конкурсу за (номінаціями) від кожного закладу. Районний інтелектуальний конкурс «Чомусики» проводиться  щороку Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за номінаціями:

- «Юний математик»,

- «Юний мовознавець»,

- «Юний народознавець»,

- «Юний природознавець».

Під час проведення конкурсу між номінаціями проходились фізкультурні паузи, рухливі ігри для запобігання перевтоми дітей. Переможців конкурсу нагородили дипломами Управління освіти та подарунками. Переможці І етапу візьмуть участь у ІІ етапі ІІ туру, який буде проводитися в  ЗДО № 136 – 23.04.2019. Вітаємо переможців!