Дорогі наші матусі прийміть привітання з Днем матері!

12 трав. 2019
Мама – це наш янгол-охоронець, тому день матері особливе свято, яке нагадує кожному про найріднішу людину.

Материнство – маленький подвиг. Нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість. Твоїм дітям дорогоцінна кожна твоя зморшка, ти для них найкрасивіша. Тому що ти – Мама. Нехай ниточка, яка існує між матір'ю і дитиною, ніколи не рветься, нехай вона допомагає, захищає і підтримує вас з обох кінців.

Мами завжди переймаються за свою дитину: хоч скільки б років їй не було 5, чи 50.

Низько вклоняємось  усім мамам, за терпіння, за дивовижну мудрість і мужність, з якими ви, долаючи всі негаразди, виховуєте своїх дітей.

В День матері прийміть вітання
І побажання  добра,
Нехай дарує Вам сил й терпіння
Ця місія свята!
Спасибі за ласку, за щире тепло
Недоспані ночі, турботи й добро!