Екскурсія дошкільнят до школи

20 вер. 2019
Сьогодні дошкільнята старшого віку нашого закладу відвідали ЗЗСО №52 в рамках виконання плану з наступності

Екскурсія  до школи вихованців старших груп дошкільного закладу відбулася  в рамках виконання плану з наступності в роботі ЗДО №74 та ЗЗСО №52. Дошкільнята ознайомилися з приміщеннями та нвчальними кабінетами школи: відвідали шкільний музей, їдальню, кабінет психолога, кабінет інформатики, спортивний зал, кабінети початкових класів, познаймилися та поспілкувалися з директором  школи й вчителями початкових класів. Школярі разом з вчителями демонстрували малюкам як треба сидіти за партою, вітатися з вчителями, піднімати руку. якщо бажаєшь відповідати, як писати на дошці. Після повернення до садочку вихователі провели бесіди з дітьми. Малюки охоче ділилися своїми враженнями.