ІІ тур районних спортивних змагань "Перші кроки"

15 жовт. 2019
Сьогодні на базі нашого закладу пройшов ІІ тур районних спортивних змагань «Перші кроки» серед команд ЗДО №123, ЗДО №382, ЗДО №242 та ЗДО №74

15 жовтня на базі нашого закладу пройшов ІІ тур районних  спортивних змагань серед дітей старшого дошкільного віку «Перші кроки». В змаганнях брали участь команди чотирьох закладів дошкільної освіти Київського району: №123,  №382, №242 та №74.

Мета заходу: всебічний та успішноий розвиток дітей, формування і поліпшення основних рухових навичок, подолання гіподинамії, забезпечення кожній дитині можливості оволодіти необхідними знаннями про здоров’я та способи його зміцнення. Оцінювання проводиться згідно з протоколом за 4-х бальною системою поважними арбітрами: Давидова І.О., методист методичного центру Управління освіти, Іржавська О.В., завідувач ЗДО №74 та завідувач ЗДО №382

Змагання включали в себе проведення комплексу загальнорозвиваючих вправ, 3-х естафет та конкурсу капітанів.  Кожна команда  дошкільнят мала свою емблему та девіз.

Вітаємо переможців команду "Джерельце" ЗДО №382, яка посіла І місце, команду "Посмішка" ЗДО №123, яка посіла ІІ місце та команди "Веселка"  ЗДО №74 та "Еозачата" ЗДО №242, які розділтли ІІІ місце.