Екскурсія до музею природи

10 груд. 2019
Сьогодні діти старшої групи №7 "Гномики" відвідали музей природи

Сьогодні діти старшого дошкільного віку разом зі своїми батьками та вихователем Вялих А.С. відвідали Державний Музей природи Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна - один з найстаріших музеїв Європи. Тут діти побачили представників тваринного світу всіх континентів і морів Землі, рідкісні та зникаючі види тварин, і вже зниклі (скелет Плезозавра, знайденого в Ізюмі Харківської області), опудала і тушки, черепи, викопні рештки і скелети, скам'янілості, яйця птахів, муляжі, гіпсові зліпки вимерлих тварин. Екскурсія була пізнавальна та цікава, дітлахи мали змогу сфотографуватися зі скелетом мамонта та жирафом.