Тиждень науки

7 лют. 2020
З 10 лютого по 14 лютого 2020 року у закладі дошкільної освіти буде проходити Тиждень науки

Вихователем-методистом Губаревою О.А. було розроблено План заходів для проведення Тижня науки. Сьогодні для вихователів було організовано засідання «круглого столу»  з питань проведення Тижня науки. Протягом Тижня вихователями буде проводитися поглиблена робота з дітьми з дослідницько-пошукової діяльності, заплановано проведення різних заходів: екскурсія старших дошкільників до ЗЗСО №52 в кабінети фізики, хімії та біології; проведення інтегрованих занять з організацією дослідницько-пошукової діяльності в групах;  проведення віртуальної подорожі для дітей середнього та старшого дошкільного віку «Харків – місто науковців»; вікторини «Юні науковці» серед дітей старшого дошкільного віку.