Тиждень науки

14 лют. 2020
З 10.02.по 14.02.2020 року у закладі проходив Тиждень науки

Вихователі дошкільних груп провели разом з дітьми  безліч цікавих дослідів.  Протягом Тижня у всіх групах дошкільники та вихователі перетворилися  у дослідників та науковців.

У ІІ молодшій групі №8 (вихователь Хоменко Н.І.) провела інтегроване заняття "Таємниці повітря", на якому малята формували уявлення про повітря як природне середовище необхідне для людей, тварин та рослин.

У ІІ молодшій групі №12 (вихователь Калінчук Г.М.) провела інтегроване заняття "Вода та її властивості",  на якому малюки знайомилися з властивостями води.

В старшій групі №10 (вихователь Апанасенко Н.В.) пройшло інтегроване заняття "Маленькі дослідники", де  діти самостійно експериментували з природними об'єктами.

В старшій групі №11 (вихователь Поплавська Т.М.) на занятті діти проводили цікаві та незвичайні досліди з продуктами харчування.

В старшій групі №7 було проведено заняття "Стежинами пізнання", на якому вихователь Золотова Л.В. у доступній формі пояснювала дітям внутрішню будову предметів і речовин, фізичну суть явищ і процесів, що відбуваються в живій і неживій природі.

В середній групі №5  (вихователь Капустіна В.М.) пройшло заняття " Пригоди Капітошки або кругообіг води в природі"