Показ відкритих занять

21 лют. 2020
Вихователі, які мають вищу кваліфікаційну категорію та звання "вихователь-методист" Хоменко Н.І. та Іржавська О.В., показали для вихователів закладу відкритті заняття

21 лютого 2020 року вихователі, які мають вищу кваліфікаційну категорію та звання "вихователь-методист"  Хоменко Н.І. та Іржавська О.В., показали для вихователів закладу відкритті заняття. Вихователь Хоменко Н.І. показала заняття для дітей молодшого віку з розвитку мовлення "В гостях у казки", а вихователь Іржавська О.В. показала інтегроване заняття для дітей середнього віку з використанням медіа засобів "Чи можна довіряти рекламі?" Наприкінці відбулося обговорення відвіданих занять. Педагоги провели заняття на високому рівні. Діти показали знання з різноманітних тем та отримали задоволення від творчих завдань.