Районний конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"

3 лист. 2020
Запрошуємо вихованців закладу від 4 до 6 років взяти участь у районному конкурсі творчих робіт

про проведення районного конкурсу творчих робіт

«Листівка захиснику України»

І. Загальні положення

1.1. Районний Конкурс творчих робіт проводиться з метою залучення до патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей, сприяння їх самореалізації  та творчого розвитку.

1.2. Загальне керівництво та координацію проведення Конкурсу здійснює Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

ІІ. Завдання Конкурсу

Конкурс спрямований на формування громадянської свідомості дошкільників, естетичне виховання дітей, виявлення та підтримку активних, талановитих дітей, їх залучення до творчої діяльності, підвищення професійного рівня педагогів.

ІІІ. Учасники:

У Конкурсі беруть участь  вихованці (4-6 років)  закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

ІV. Вимоги до робіт та їх оцінювання

4.1. Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами тощо.

4.2. Фотографії робіт необхідно розмістити до 16.11.2020 на інтерактивній дошці Padlet за посиланнямhttps://uk.padlet.com/metodistmc/kjwcdsrk1t5akf6l.

Обов’язково вказати ім’я, прізвище, вік, групу учасника, номер ЗДО.

V. Підведення підсумків Конкурсу:

5.1. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

5.1.1. Самостійність виконання роботи дитиною;

5.1.2. Багатство творчих прийомів;

5.1.3. Якість оформлення роботи;

5.1.4. Композиційна досконалість роботи;

5.1.5. Оригінальність роботи.

5.2. Переможцями Конкурсу у номінації «Листівка, що надихає» стануть вихованці, чиї роботи отримають більше лайків. Голосування буде припинено 30.11.2020 о 12.00.