Конкурс "Зимова казка"

18 січ. 2021
Конкурс проводиться серед дітей дошкільного віку у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з 15.01.2021 по 15.02.2021

Мета Конкурсу: залучення до національного виховання дітей дошкільного віку, ознайомлення з народними, традиційними звичаями та обрядами, розширення дитячого світогляду, формування цілісного світобачення та виявлення талановитих дітей дошкільного віку, сприяння самореалізації дітей та їх творчого розвитку, залучення батьків до участі в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.

Творчі роботи складаються з двох частин:

1 частинаказка, складена дитиною та  записана вихователем, на зимову тематику з урахуванням зимових традицій, звичаїв та свят. Авторські казки не повинні перевищувати 1 сторінки друкованого тексту (шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5), аркуш формату А4.

2 частина ілюстрація (малюнок) до казки, виконана учасниками конкурсу. Ілюстрації можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами тощо. Ілюстрації  приймаються лише у форматі А4.

Фотографії робіт (1-2 частини) необхідно розмістити до 01.02.2021 на інтерактивній дошці Padlet за посиланням:https://padlet.com/metodistmc/r717kbui1zhen0ol.

Обов’язково вказати ім’я, прізвище, вік,  групу учасника, номер ЗДО.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами Управління освіти.