Шановні батьки майбутніх першокласників!!!

22 січ. 2021
З 5 квітня 2021 року починається прийом заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року

Зарахування до 1-го класу

Під час зарахування до 1-го класу заборонено проводити конкурси та заходи для перевірки знань і компетентностей дитини.  Це допустимо лише для спеціалізованих і приватних закладів освіти.
До комунальних закладів освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти обов’язково зараховуються діти, які:
- проживають на території обслуговування заладу освіти;
- є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цому закладі;
- є дітьми працівників цього закладу освіти.
     Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього
 (стаття 9 Закону України
«Про повну загальну середню освіту»)
Перелік документів:
                                     - заява (може бути в електронному вигляди)
                                     - свідоцтво про народження дитини;
                                     - документ, який підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.