Педагогічна майстерня для вихователів "Математичні знахідки"

19 лют. 2021

Мета: закріпити знання педагогів про інноваційні технології, які доцільно застосовувати з метою  логіко – математичного розвитку дітей дошкульного віку.

Вихователь-методист надала педагогам методичні рекомендації  для забезпечення реалізації завдань освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просто­рі».

Вихователь Апанасенко Н.В. ознайомила колег з інноваційною технологіїю «Логічні блоки Дьєнеша», ігри Воскобовича, танграм, кубики Нікітіних, геоборд

Вихователь Калінчук Г.М. розповіла як використовує в своїй роботі з дітьми палички Кюізенера, педагоги самі  переконалися, що з їх допомогою діти легко запам’ятовують склад числа.