Прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської

17 квіт. 2021
Працівники закладів освіти району долучилися до прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської

Працівники комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 74 «Веселка» комбінованого типу Харківської міської ради», комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради», Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області та Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка Харківської міської ради Харківської області долучилися до прибирання території на перехресті вулиць Чкалова та Лісопарківської разом із заступником голови адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Харківської міської ради Івлєвим Володимиром Вікторовичем.

Захід проведено з дотриманням вимог адаптивного карантину.