Міжнародний День танцю

29 квіт. 2021
Міжнародний день танцю відзначається з 1982 року за рішенням ЮНЕСКО в день народження французького балетмейстера Жана Жоржа Новера

У цей день весь танцюючий світ відзначає своє професійне свято. Деякі хореографи вважають, що за рухами тіла ховаються справжні рухи душі. Танець - невід’ємна частина будь-якої культури.  Люди, які займаються танцями, відрізняються, як правило, цілеспрямованістю і у них хороше здоров’я.

Відзначили цень день й вихованці нашого закладу. У другій половині дня керівником гуртка з хореографії Сорокіною О.Ю. було проведено заняття-розвагу для вихованців старших груп "Танцюйте разом з нами". Розвага з хореографії  проводилась в сюжетно-ігровій формі.

Основні завдання занять у гуртку з хореографії: навчити дітей основам танцювального мистецтва, дати танцювальну техніку, початкову  хореографічну підготовку, виявити і розвинути здібності, задовільнити зацікавленість дітей у вибраному виді мистецтва, що дасть змогу дитині визначитися в подальшому хореографічному навчанні.

Заняття у гуртку з хореографії в закладі проводяться 2-3 рази на тиждень у другій половині дня. Їх тривалість не перевищує 30 хв, інакше це призведе до перевтоми дітей. Так, з молодшими дошкільниками заняття триває 15 хвилин, зі старшими - 30 хв.