Заняття з логіко-математичного розвитку

5 трав. 2021
"Подорож до країни геометричних фігур"

Мета заняття: вправляти дітей у розрізнянні, класифікації, групуванні геометричних фігур, продовжувати вчити дітей співвідносити геометричну фігуру з формою предмета, розвивати логічне мислення, вчити складати зображення предмета з геометричних фігур, викладати ланцюжок з геометричних фігур в заданій послідовності.

Демонстраційний матеріал: наборне полотно,  великі геометричні фігури, зразок кішки, складеної з геометричних фігур.

Роздавальний матеріал: набір геометричних фігур, рамки-вкладиші для геометричних фігур.

Малюки молодшого віку використовуючи рамки -  вкладиші добирали для кожної геометричної фігури свій «будиночок», діти середнього  віку пограли в гру "Якої фігури не стало?", а старші дошкільнятв самостійно викладали з геометричних фігур різних тварин.