1 квіт. 2019

Робоча зустріч партнерів проекту «Розвиток моделі переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою на прикладі двох регіонів України».

27-28 березня у м.Київ відбувалася робоча зустріч партнерів проекту «Розвиток моделі переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою на прикладі двох регіонів України», в якій брала участь завідувач Іржавська О.В.
28 бер. 2019

Україна переходить на літній час 31 березня

У ніч з 30 на 31 березня 2019 року, рівно о 3 годині, в Україні відбудеться перехід на літній час. Для цього необхідно перевести стрілки годинника на 1 годину вперед.
25 бер. 2019

Сьома міжнародна науково-методична конференція: сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку.

21-22 березня 2019 року у м.Київ проходила Сьома міжнародна науково-методична конференція: сучасний простір медіаграмотності та перспективи його розвитку, в роботі якої брала участь завідувач Іржавська О.В.
19 бер. 2019

Семінар з впровадження програми "Впевнений старт" для дітей середнього віку

Сьогодні в нашому закладі відбувся семінар, на якому вихователів закладів дошкільної освіти Київського району було ознайомлено з програмою "Впевнений старт" для дітей середнього віку та навчально-методичним комплектом до неї
11 бер. 2019

Тиждень науки

З 11.03.2019 по 15.03.2019 у закладах дошкільної освіти Київського району буде проходити Тиждень науки
7 бер. 2019

Зі святом 8 березня!

Щиро вітаємо усіх жінок зі святом краси, любові, весни - 8 березня!
4 бер. 2019

В Україні - Масляна!

Масляна – давнє слов'янське свято, яке відзначають упродовж тижня. У цей період проводжають зиму та зустрічають весну, печуть млинці та влаштовують гуляння
28 лют. 2019

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 31 березня 2019 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області.
21 лют. 2019

Заняття в інклюзивній групі зі спеціалістами ЦРВ

Сьогодні спеціалісти ЦРВ в рамках Проекту відвідали ЗДО та надали консультативну допомогу вихователю та асистенту вихователя інклюзивної групи
13 лют. 2019