3 груд. 2018

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Мета якого пропагування в суспільстві поваги до прав таких громадян, глибшого розуміння їхніх проблем, а також включення їх в активне життя суспільства,
28 лист. 2018

Конкурс "Країна дошкілля"

Сьогодні на базі ЗДО №382 "Джерельце" відбувся відбірковий етап районного конкурсу дитячої творчості "Країна дошкілля"
23 лист. 2018

Консультація для вихователів

Сьогодні вихователь-методист провела консультацію для вихователів на тему: "Емоційні намистинки для маленької дитинки: емоційно-розвивальне середовище"
16 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12.11.2018 по 16.11.2018 у закладі дошкільної освіти проходив Тиждень безпеки дорожнього руху
6 лист. 2018

Семінар-тренінг на тему: "Філософія інклюзивної освіти"

Семінар проводився на базі нашого закладу для учасників проекту: "Розвиток моделі забезпечення переходу між системою раннього втручання і дошкільною освітою на прикладі двох регіонів України"
30 жовт. 2018

Святкові ранки!

Розпочалося проведення святкових ранків на тему: "Осінь-чарівниця в гості завітала"
26 жовт. 2018

Проведення Дня здоров'я "Граючись зростаємо"

У закладі проводились заходи пов'язані із проведенням Дня здоров'я. Особливу увагу педагоги звертали на те, як діти мають турбуватися про своє здоров'я
17 жовт. 2018

ІІ тур районних спортивних змагань "Перші кроки"

Сьогодні на базі ЗДО №123 проходив ІІ тур районних спортивних змагань "Перші кроки", в якому брали участь 5 команд-переможців І туру з ЗДО №74, ЗДО №382, ЗДО №242 та ЗДО ХАІ
14 жовт. 2018

Вітаємо з Днем захисника України!

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів!
3 жовт. 2018

І тур спортивних змагань "Перші кроки"

Сьогодні у закладі було проведено у І тур спортивних змагань "Перші кроки" серед дітей старших груп №7, №8 та №12. Вітаємо з перемогою команду групи №8 "Більченят"!