І тур спортивних змагань "Перші кроки"

3 жовт. 2018
Сьогодні у закладі було проведено у І тур спортивних змагань "Перші кроки" серед дітей старших груп №7, №8 та №12. Вітаємо з перемогою команду групи №8 "Більченят"!

В ході змагань було виявлено самих спритніших, витриваліших. Вітаємо з перемогою команду групи №8 "Більченят".  Інструктору з фізичної культури  Пшеничній О.В. доручено підготувати команду дітей старшої групи, яка посіла І місце   (склад команди 8 дітей) для проведення ІІ туру районного конкурсу «Перші кроки», який відбудеться 10.10.2018 року в ЗДО №123 та в якому наша команда буде змагатися з командами дітей із інших ЗДО району (№123, №383, ХАІ, №242).