Психологічна служба закладу дошкільної освіти

Практичний психолог - Беседіна Анна Юріївна

Фото практичного психолога

Графік роботи практичного психолога

Дні

тижня

Часи

роботи

Перерва

Консультування

педагогічних

працівників

Консультування

батьків

вихованців

Понеділок  08.00 - 17.30 12.30 - 13.00 13.00-15.00 16.00-18.00
Вівторок Метод.день
 Середа 08.00 - 17.30 12.30 - 13.00 13.00-15.00 16.00-18.00
 П ятниця 08.00 - 17.30 12.30 - 13.00   16.00-18.00

Для того, щоб навчання і виховання дітей проводилося з урахуванням науково-психологічних знань, в ЗДО № 74 функціонує психологічна служба. Її основним працівником є практичний психолог, який має диплом про закінчення вищого учбового закладу за спеціальністю «Психологія». Протягом всього часу перебування  дитини у дитячому закладі ведеться систематичне спостереження за  її психологічним розвитком. В ході якого практичним психологом проводяться психодіагностичні дослідження,  які оцінюють характер і темпи психічного розвитку дитини, даються рекомендації по його вихованню та навчанню. Психологічна служба забезпечує своєчасне виявлення і максимально повне використання в навчанні і вихованні дітей їх інтелектуального і особистісного потенціалу, тих задатків, здібностей, інтересів і схильностей, які вже маються у дитини.
        Психологічна служба покликана також забезпечити своєчасне виявлення резервів психологічного розвитку дитини, їх реалізацію в навчанні та вихованні. Якщо мова йде  про дітей, які відстають у своєму розвитку від більшості інших дітей, то задача практичного психолога зводиться до того, щоб вчасно виявити і  виправити можливі причини затримок у розвитку. Якщо  мова йде про обдарованих дітей, то задача практичного психолога зводиться до забезпечення раннього виявлення задатків і їх перевтілення у високорозвинені здібності.
       Ще однією задачею психологічної служби є те, щоб постійно, протягом усього періоду перебування дитини у тримати під контролем процеси навчання і виховання дітей з ціллю підвищення якості навчання і виховання.
        Важливим аспектом в роботі практичного психолога є психопрофілактика. Він торкається своєчасного виявлення і усунення факторів, які можуть привести до відхилення від нормального психічного-інтелектуального або морального розвитку дитини.
Мета завдання психологічної служби закладу на 2020/2021 навчальний рік