Проведення Дня здоров'я "Граючись зростаємо"

26 жовт. 2018
У закладі проводились заходи пов'язані із проведенням Дня здоров'я. Особливу увагу педагоги звертали на те, як діти мають турбуватися про своє здоров'я

Цього дня вихователі старших груп у цікавій формі, з опорою на наочність розказували дітям про будову людського організму, особливості функціонування різних органів та систем, взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Особливу увагу вихователі звертали на те, як діти можуть турбуватися про своє здоров'я. Розповідали що зміцненню здоров’я сприяють заняття спортом, зокрема силові вправи. Повправлятися у виконанні таких вправ, уявивши себе сильними та відважними козаками, діти змогли під час фізкультурного заняття на зразок «Козацького тренування».

Вихователі середніх груп читали дітям казку Олександри Бичковської «Казка про те, як хлопчик Степанко здоров’я шукав». Обговорюючи пригоди хлопчика, звертали увагу дошкільників на поради, які він отримував: «Хочеш бути здоровим, їж свіжі овочі», «Починай свій день з гімнастичних вправ», «Хто добре жує, той добре живе» тощо.

Діти мали змогу переглянути мультфільми, зокрема із циклу «Азбука здоров’я» від «Смішариків» та за віршами Корнія Чуковського «Айболить» (Київнаукфільм, 1984) та «Мийдодір» (Союзмультфільм, 1954).

Для  батьків вихованців вихователями було проведено консультації  щодо традиційних і нетрадиційних способів оздоровлення дошкільників.