Випускні ранки!

23 трав. 2019
23 травня в усіх старших групах №7, №8 та №12 пройшли випускні ранки. Випускники так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події в їхньому житті.

От і настав той день, якого чекали ми всі - і дорослі, і діти - випускний у дитячому садку - перший крок дитини у доросле життя. Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. Сьогодні ми всі трохи сумуємо, тому що настав час розставання. Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвоник. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими подорожами у світ незнаного, нерозгаданого; дивовижні відкриття, які допомагали нашим дітям щодня, крок за кроком пізнавати навколишній світ і себе самого в ньому. Попереду непроста дорога у світ дорослого шкільного життя.