Сюжетна аплікація в середніх групах

26 квіт. 2021
"Прилетів до нас шпачок"

Мета заняття:

1.  Вправляти  дітей в обриванні паперу для зображення листочків, у вирізуванні сонечка з квадрата, а також деталей шпаківні розрізанням прямокутника на смужки.  Вчити дітей красиво вибудовувати композицію на аркуші. Розвивати розвивати просторове уявлення, фантазію і дрібну моторику пальців.

2. Розширити уявлення дітей про шпаків,  їх житло. Формувати уявлення про те, що шпаки корисні птахи. Розвивати у дітей зв'язне мовлення. Активізувати словник дітей на основі поглиблення знань про шпаків (шпаківню, перелітний птах, оперення) сприяти розвитку пізнавальної активності дітей. Виховувати любов і дбайливе ставлення до природи, викликати позитивні емоції від прильоту птахів.

Матеріали та обладнання. Картинки із зображенням птахів (шпаки, кольоровий картон, клей, кольоровий папір, кисті, серветки, ножиці.

Попередня робота. Читання художньої літератури. Розгадування загадок. Прослуховування звуків лісу, співів пташок.