Інтегроване заняття з розвитку мовлення й ознайомлення з природним довкіллям

28 квіт. 2021
"В гостях у диких тварин"

МЕТА заняття:  формувати в дітей навички зв`язного мовлення: відповідати на запитання вихователя повним реченням; удосконалювати вміння помічати і називати зміни в природі; вживати в мовленні прикметники з іменниками.Закріпити знання дітей про диких звірів,ї х назву. Активізувати словник, розвивати пам’ять, увагу, виховувати інтерес та любов до тварин.

В ході заняття з ознайомлення з природним довкіллям вихователь запропонувала дітям погратися у цікаву гру та допомогти кожній тваринці віднайти свою тінь.

Дидактична гра «Знайди тінь»

Мета: розвивати увагу, спостережливість, зорове сприйняття, мислення, мовлення дітей, дрібну моторику рук; закріплювати знання дітей про іграшки, їх візуальне зображення; навчати дітей помічати відмінності між силуетами іграшок, знаходити тінь; виховувати бережливе ставлення до іграшок.