"Кроки до самостійності"

21 вер. 2021
Консультація для вихователів груп раннього та молодшого віку

Сьогодні вихователем-методистом Губаревою О.А. для вихователів груп раннього та молодшого віку було проведено консультацію "Кроки до самостійності". Мета якої: допомога педагогам в організації та проведенні ефективної роботи по вихованню самостійності у дітей раннього та молодшого віку. Протягом проведення консультації, вихователі дізналися, що самостійність має свої особливості на кожному віковому етапі, як створити відповідні умови для прояву та розвитку самостійності кожного вихованця, отримали відповіді на питання "Як забезпечити необхідні умови для розвитку самостійності малюка в групі закладу дошкільної освіти? "

На завершення вихователь-методист наголосити на тому, що вихователям треба підтримувати прагнення кожного вихованця до самостійності. Спілкування організовувати так, щоб діти самостійно приходили до «відкриття». А для цього постійно створювати проблемні ситуації, ставлячи перед ними запитання: «Чому?», «А як би ти зробив?», «Як ти гадаєш?».