Козацькі розваги

12 жовт. 2021
Музично-спортивна розвага до Дня українського козацтва та захисника України

Мета: сприяти створенню у дітей гарного настрою; викликати позитивні емоції; удосконалювати рухові навички та вміння;  формувати  свідоме ставлення до власного здоров’я; розвивати фізичні якості (швидкість, спритність, силу), виховувати патріотичні почуття, колективізм. Розширити знання дітей про українських козаків, їх життя та культуру, традиції.

Розвага проходила у святково прикрашеній залі. Діти були одягненні в українські костюми, поділилися на дві команди: "Веселі козачата" та "Гарні україночки",  змагались у різних естафетах-випробуваннях "Як козаки через річку переправлялися", "Козацька кмітливість", "Садіння картоплі", "Перетягування канату", "Вершники".