Консультація для вихователів

26 жовт. 2021
"Без зайвих рухів, або східна фізкультура в дитячому садочку"

Зміцнення здоров’я дітей нині є надактуальним: пандемія, змінений спосіб життя дошкільників та недостатній руховий режим, хвороби й порушення в роботі тіла.

Вихователі дізналися як задоволдьнити  потребу дітей в русі, якщо достатньої кількості вільного простору немає. На допомогу педагогам  прийдуть елементи східної фізкультуриСхідна фізкультура — це комплекс практик, які спрямовані на фізичний і психічний розвиток особистості. Педагоги ознайомилися з різновидами східних оздоровчих систем:  хатха-йога, асани (статичні пози, у яких потрібно тримати тіло певний час), пранаяма (техніка свідомого контролю та регулювання диханням), мудри (особливі положення рук).

Вихователі дізналися про те, що східна фізкультура — це засіб зміцнення здоров’я та система вдосконалення особистості.