"І знову Осінь завітала, дари свої нам подарувала"

5 лист. 2021
Тематичні розваги у старших групах

Свято осені в ЗДО  — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів  подія. Це не тільки розвага, а й можливість більш детально і наочно пояснити малюкам, ніж один сезон відрізняється від іншого і які особливості він має.

Музичні керівники Безугла А.О. і Руденко Ю.М. готувалися до проведення свята заздалегідь: написали сценарії  відповідно до віку дітей, прикрасили музичну залу.

На захід до дітей завітала чарівна господиня свята  – Осінь та різні казкові герої. Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. Загалом, діти поводили себе як справжні артисти.