9 лист. 2021
Заходи до Дня української писемності та мови у закладі

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

На честь Дня української писемності та мови у  закладі було проведено  різноманітні заходи .

Вихователі провели наступні заходи:

• тематичні заняття: «Подорож Україною», «Тарас Шевченко», "Я - українець, моя рідна мова - українська»;
  • літературна вікторина «На галявині казок»;
  • розучування з дітьми народних ігор;
  • читання українських народних казок;
  • поповнення у групах бібліотек  книжками на українській мові для дітей;
  • прослуховування дітьми у записах українських пісень.                                                                 Усі проведені заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, збагачують знання малят про поетів та письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси рідного слова,  сприяють появі у дітей бажання спілкуватися українською.

Зі святом!

Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!