Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку

10 лист. 2021
Заходи до Дня науки в закладі

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку  – інтернаціональне свято, започатковане ЮНЕСКО в 2001 році й відтоді щорічно відзначається в усьому світі. Його витоки лежать в усвідомленні світовою спільнотою користі науки та її значення у підвищенні якості життя людства, необхідності взаємодії між наукою та суспільством.

Сьогодні наші вихованці долучилися до свята. Мета цього дня — сприяти усвідомленню дітьми корисності науки, необхідності більш тісної взаємодії між наукою і суспільством.

Вихователі розповідали дітям про професію вченого, про її важливість, адже науковці працюють для майбутнього всіх жителів Землі: саме вони придумали транспорт, комп’ютери та мобільні телефони, винаходять ліки від хвороб, попереджають людей про землетруси та буревії тощо. Також з вихованцями протягом дня були проведені цікаві досліди, де діти
мали можливість побувати в ролі дослідників та робити відкриття.

Вітаємо усіх, хто своїми цілеспрямованими зусиллями та здобутками збагачує національну та світову науку. Бажаємо Вам, шановні науковці, міцного здоров’я, життєвого оптимізму і нових відкриттів на шляху до професійного самовдосконалення!