Організація праці в куточку природи

19 лист. 2021
Заняття «Як допомогти рослинам»

Цілі та завдання:  сприяти розвитку у дітей уявлень про основні потреби рослин (світло, тепло, волога);   розвивати вміння доглядати за рослинами використовуючи при цьому модель трудового процесу, прагнення  допомогати рослинам; встановлювати зв'язок між станом рослини і її потребою у волозі; вчити трудовим навичкам догляду за кімнатними рослинами.

Для залучення дітей до догляду за кімнатними рослинамим в куточку природи вихователь використовувала  проблемну ситуацію: Карлсон приніс дітям кімнатну рослину, яка зав'яла й дослідження: «Що потрібно рослині для зростання» та провела бесіду «Як потрібно поливати». Надалі діти долучилися до поливу рослин в куточку природи.