"Овочі та фрукти"

18 лист. 2021
Інтегроване заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з природним довкіллям в середній групі

Мета заняття: розширити та уточнити уявлення дітей про овочі та фрукти, де вони ростуть (фрукти в садах на деревах, овочі на городі, в полі); формувати знання про те, як люди їх вживають, яку вони приносять користь; вчити визначати овочі та фрукти на смак, називати їх колір; розвивати уважність, спостережливість; виховувати допитливість.

В гості до дітей завітала тітонька Сова та принесла  цікаві загадки про овочі та фрукти, а відгадки малюки шукали в кошику у тітоньки Сови. Далі діти пограли у дидактичні та рухливі ігри. Провели бесіду-розмову про овочі. Для чого потрібні овочі? Що можна приготувати з них? Провели фізкультхвилинку "Восени на город підемо, урожай там зберемо"

Дидактична гра «Поклади правильно у кошик»
Діти кладуть овочі в один кошик, а фрукти — в інший.

Дидактична гра «Назви овочі, які ростуть в землі і на землі».