«Булінг в дитячому садку: міф чи реальність»

26 лист. 2021
Дискусія серед педагогів

Протягом якої відбулося обговорення з педагогами теми булінга в закладах освіти та наголошення на акцентах проблематики.

Прояви насильства в дитячому саду відрізняються від насильства в школі. У початковій школі це група дітей, в дошкільній установі окремі діти. Дошкільнята не усвідомлюють до кінця своїх дій, не мають попередньої стадії обдумування, в них відсутнє відчуття провини.  Виправданням насильства є незначний проступок. Агресивна поведінка дітей розходиться з їх словами.

До обговорення присутнім педагогам, було запропоновано перелік існуючих тверджень стосовно булінгу. І вони усі разом визначалися  де міф, а де реальність?