"Як звірі до зими готуються ?"

2 груд. 2021
Інтегроване заняття з розвитку мовлення й ознайомлення з природним довкіллям у середній групі №11

Заняття спрямоване на навчання складати невелику розповідь з власного досвіду про те, як звірі готуються до зими; активізацію словника назвами дитинчат  та житла диких тварин; визначення першого звуку у слові; вправлянні у римуванні слів; розвиток мислення та фонематичного слуху.

Спочатку діти за допомогою міміки, рухів, жестів зображували зляканого та веселого зайчика, хитру лисичку, злого вовка, прудку білочку, клишоногого ведмедя, сонного їжачка. Потім разом з вихователем діти читали  вірш Н. Гуркіної  «Ліс» та додавали потрібні слова. Розглядали картини  та  складали розповіді  про те, як звірі готуються до зими. Надалі діти  пограли в дидактичні ігри «Назви дитинчат», «Визнач перший звук у слові».