Зимові ігри та забави дітей на свіжому повітрі

31 січ. 2022
“Ой, весела в нас зима, веселішої нема!"

Зима для дітей — це час активних ігор і веселих розваг. Немає такої дитини, яка б не любила зимових забав і не мріяла би взимку швидше піти у двір на захоплюючу прогулянку. Взимку вся земля покривається пухнастим блискучим білим килимом снігу.

А як радіє приходу зими дітвора. Це купа неймовірно позитивних емоцій. Малята не можуть дочекатися прогулянки! Та й не тільки малята! Педагоги, не менш радіють приходу чарівної пори року, адже це час коли оченята їхніх любих вихованців світяться від щастя.

Зимові забави в  закладі  проходять дуже весело. Діти  із задоволенням катаються на санчатах, грають в сніжки,  вправно працюють лопатами, розчищаючи сніг, будують  фантастичні споруди, проводять досліди!