Тиждень науки!

8 лют. 2022
«Сьогодні фантазери, завтра-винахідники»

У нашому закладі з 07 лютого до 11 лютого 2022 року триває Тиждень наукиПід час якого вихователі знайомлять дітей з науковими фактами оточуючого середовища, з різними науками: астрономією, фізикою, хімією, біологією і т.ін.;  проводиться поглиблена робота з дослідницько-пошукової діяльності,   виховання інженерного мислення. Вихователі під час занять використовуютьрізний різний  відео матеріал: презентації, повчальні мультфільми і фільми.  В кожній дошкільній групі створені куточки дослідницької діяльності «Маленькі дослідники».

Сьогодні вихователь Апанасенко Н.В. провела для малят цікаві досліди з повітряними кульками, водою, які викликали захоплення та цікавість у дітей.