Онлайн консультація для вихователів

6 вер. 2022
"Дистанційні заняття з дошкільниками: дев’ять нових ідей"

Вихователь-методист Губарева О.А. провела онлайн-консультацію на платформі Google Meet для педагогів закладу на тему: "Дистанційні заняття з дошкільниками: дев’ять нових ідей".

Під час заходу вихователів було ознайомлено зі зручними та цікавими ресурсами для організації дистанційної роботи, які допоможуть організувати ефективне навчання  малюків на відстані, а також надано рекомендації як доцільніше організувати таку роботу, алгоритм підготовки відео-заняття. Вихователі обговорили особливості роботи з дітьми у воєнний час, чим цінні онлайн заняття в період війни. Олена Анатоліївна зосередила увагу педагогів на емоційному стані дітей дошкільного віку, який у першу чергу залежить від стану дорослого, який знаходиться поруч. Практичний психолог Курдюмова О.М.  повідомила присутніх про необхідность більше рухатися, робити дихальні вправи, пити багато води, використовувати техніку "заземлення", вправи на напруження-розпруження,  які необхідно використовувати як педагогам, так і малюкам, щоб відновити свій ресурсний стан.