"Безпечна країна"

28 вер. 2022
Щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт

Мета якого: запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах.

За ініціативи Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» у рамках національного проєкту «Безпечна країна» серед учнів та вихованців закладів освіти в Україні триває щорічний Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт «Безпечна країна».

У цьому році він охоплює такі теми:

1) Безбар’єрне освітнє середовище;

2) Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо (висвітлення практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінновибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим тощо);

3) Молодь за безпеку дорожнього руху;

4) Моя безпечна країна: майбутнє (тема пов’язана із війною в Україні, патріотичними настроями, вільною інтерпретацією бачення безпеки своєї країни та її майбутнього).

Конкурс у цьому році є п’ятим, ювілейним. Щороку до участі долучаються сотні освітніх закладів по усій Україні, переможці нагороджуються цінними призами, а їхні роботи стають базою для формування соціальної реклами «Безпечна країна очима дітей».

Прийом робіт триватиме до 21 жовтня 2022 року включно. Фото- та відеороботи подаються учасниками в електронному вигляді. Ознайомитися з умовами конкурсу, вимогами до конкурсних робіт та безпосередньо завантажити роботи можна за посиланням https://dopomogadtp.com/konkurs_2022/ Незалежну оцінку фото-та відеоматеріалів проведе повноважне журі, у т.ч. за участю представників МОН, а підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться у листопаді 2022 року під час проведення ІІ-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.