Увага! Районний конкурс!

7 жовт. 2022
«Листівка захиснику України»

Районний Конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України"  проводиться з 07.10 по 18.10.2022 року, з метою організації патріотичного виховання дітей  дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей,  сприяння їх самореалізації  та  творчого розвитку.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Листівка, що надихає»;

«Мирне майбутнє Харкова»;

«З Україною у серці».

Вимоги до робіт та їх оцінювання

Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, фарбами, пастеллю, фломастерами, тощо.

Відповідальній особі за організацію Конкурсу необхідно розмістити фото творчих робіт на інтерактивній дошці Padlet за посиланням: https://padlet.com/ruo4/r4nqihe9xrvg53hz

Обов’язково необхідно вказати ім’я, прізвище, вік,  групу учасника, номер ЗДО.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

- Самостійність виконання;

- Багатство творчих прийомів;