Проведення регіональних моніторингових досліджень якості освіти у І півріччі 2022/2023 н.р.

31 жовт. 2022
Онлайн анкетування педагогічних працівників закладу

Відповіданою за проведення моніторингових досліджень у закладі дошкільної освіти  було ознайомлено педагогічний колектив з інформацією про особливості,  зміст та процедуру проведення    регіональних моніторингових досліджень якості освіти, мета яких: вивчення окремих аспектів освітньої діяльності в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, що є актуальними у 2022/2023 н. р., та надання підтримки педагогічним працівникам з питань організації та здійснення освітнього процесу в дистанційній формі (лист КВНЗ "ХАНО" від 23.09.22 №171 "Про регіональні моніторингові дослідження якості освіти в І півріччі 2022/2023 н. р.")

В межах данного дослідження закладу дошкільної освіти необхідно було організувати онлайн анкетування вихователів закладу за напрямом "Якість освітньої діяльності в закладах дошкільної освіти в умовах підготовки до Нової української школи".

Анкетування вихователів ЗДО щодо роботи з дітьми в умовах воєнного стану стосувалось наступних питань:

• налагодження комунікації з вихованцями та їх батьками

• форми онлайн-комунікації та ресурси, що використовуються  для її здійснення

• напрями, за якими  вихователі здійснюють освітню діяльності в умовах, що склалися

• надання підтримки сім’ям, які виховують дітей раннього та дошкільного віку

Анкетування вихователів ЗДО здійснювалося онлайн шляхом заповнення Google Форми за посиланням: https://forms.gle/fRdTAimWJRUFtL5B6

Усі педагогічні працівники взяли участь в анкетуванні.