Картки на допомогу вчителям молодших класів та вихователям дитячих садків

7 лист. 2022
Вправи у картках допоможуть заспокоїти дітей від дошкільного віку до п’ятого у стресовій ситуації

Як заспокоїти молодших школярів і дошкільнят у стресовій ситуації: картки на допомогу

Американська організація Pure Edge здійснила переклад українською мовою набору карток, який стане у нагоді вчителям молодших класів та вихователям дитячих садків. Вправи спрямовані на роботу з координацією рухів та утриманням рівноваги для дошкільників та учнів початкової школи. Завдяки ним діти відволічуться від стресової ситуації, навчаться зосереджуватися на своєму диханні, практикувати “усвідомленість”.

Завантажити картки можна за посиланням.

Картки з дихальними вправами від Світлани Ройз.

За матеріалами сайту "Нова українська школа"