Всеукраїнська доброчинна акція на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

21 лист. 2022
Проведення акції ініціюють Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України  Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України ініціює проведення Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову» (далі – Акція).

До участі у Акції запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти.

Захід відбудеться у два етапи: регіональний з 18 по 30 листопада, всеукраїнський з 01 по 12 грудня 2022 року.

Макети вітальних листівок в електронному вигляді та заявки на участь в обласному етапі Акції (зразок додається) надсилаються до 30 листопада 2022 року включно на електронну адресу [email protected]  з темою «Листівка». Оригінали вітальних листівок надсилаються за адресою: 61091, м. Харків, вул. Танкопія 15/2.

Вісім найкращих макетів вітальних листівок будуть направлені для участі у другому Всеукраїнському етапі Акції.

Умови проведення Акції за посиланням: