Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19 груд. 2022
Свято, яке завжди з нетерпінням чекають діти - саме в цей день вони знаходять солодкі подарунки під своїми подушками

В Україні напередодні свята діти пишуть листа святому Миколаю або озвучують батькам свої побажання. . За легендою Святий Миколай цілий рік наглядає за всіма дітьми і дарує подарунки по заслугах. Слухняним кладе під подушку подаруночки, а неслухняним – різки. Вранці діти дивляться під подушку і знають, чи задоволений ними Святий. Адже винагороджуються тільки хороші, добрі і гідні вчинки....

Сьогодні солодкі подарунки до Дня Святого Миколая отримали вихованці  закладів дошкільної освіти, які перебувають у Харкові, від міського голови Ігоря Терехова.  Цього року діти та й дорослі, як ніколи, чекають справжніх свят. Тепер вони неабияк вірять, що найстрашніше вже позаду й залишиться у цьому році, а попереду – лише перемога, радість, мир, спокій та новорічні дива.

Шановні дорослі, перегляньте разом з дітками мультик про Святого Миколая за посиланням:

В якому Ви потрапите в офіс до Миколая, а звідти разом зі Святим відправитеся дарувати радість дітям по усьому світі!