Пригоди без шкоди: правила безпечних канікул

30 черв. 2023
UNICEF Ukraine та ДСНС України підготували низку простих та зрозумілих правил, які вбережуть дітей та дорослих від нещасних випадків

Улітку діти з особливим завзяттям шукають для себе пригод. Адже де пригоди, там новий досвід і враження. Це невіддільна частина пізнання ними світу й дорослішання. От тільки всюди, де їм цікаво, може бути ще й дуже небезпечно.

Щоб літні пригоди не зашкодили ні дітям, ні природі, розкажіть їм правила поводження з вогнем, на воді та з вибухонебезпечними предметами. Поясніть не тільки «що», але й «чому» та «як».

Нині до загроз на природі, які існували раніше, додається ще одна — мінна небезпека. Важливо, щоб діти знали правила поведінки на воді, у лісі, з вогнем, а також поводження з вибухонебезпечними предметами.

Шановні дорослі, потурбуйтесь щоб літо проходило для малечі без прикростей і залишило по собі лише приємні спогади!  Пояснюйте дітям про правилами безпечних канікул! А корисний матеріал для бесід, розроблений спільно з UNICEF Ukraine, чекає вас на сайті ДСНС України за    посиланням.