День пісочниці

11 серп. 2023
Особливе дитяче свято, головна мета якого показати, що пісочниця - важливий елемент гри для кожної дитини. В піску діти можуть створювати різні форми, будувати замки. А це допомагає їм розвиватися

Гра в пісочниці - відмінний спосіб для дітей розвинути низку різних навичок, як фізичних, так і соціальних. Гра з піском дуже тактильна і допомагає дітям дізнатися про текстури та розвинути дрібну моторику та зорово-моторну координацію.
Ігри з піском чудово розвивають моторику, зорово-моторну координацію та зміцнюють м'язи. Ваша дитина тренує дрібну моторику, коли навчиться правильно тримати лопату у руці. А його велика моторика тренується, коли він намагається підняти цебро з піском.

Гра з піском особливо корисна у розвиток почуття текстури. Мало того, що пісок є новою та іншою текстурою, яку діти можуть відчувати на своїй шкірі, але контраст, який він створює з бетоном, травою, брудом і деревом, підкреслить відчуття кожної поверхні.