День святого Миколая

6 груд. 2023
Святкова вистава до дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій району

05 грудня 2023 року на базі Харківського міського центру дитячої та юнацької творчості відбулася святкова вистава до дня Святого Миколая для дітей пільгових категорій Київського району.

На святі була присутня Вєдяєва Олена Володимирівна, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, яка привітала дітей від імені Харківського міського голови Ігоря Терехова та Голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради Неллі Казажиєвої.

Діти із захопленням спостерігати за яскравою, чарівною та казковою виставою. Після свята усі вони отримали солодкі подарунки.