Міжнародний день дитячої книги

2 квіт. 2024
Метою створення якого є надання можливості дітям усього світу мати доступ до книг з високими літературними та художніми якостями, і насолоджуватися ними

Цей день був заснований Міжнародною радою по книгам для молоді (IBBY) в 1967 році, на честь дня народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Міжнародна рада по книгам для молоді є некомерційною організацією, яка представляє мережу людей з усього світу, які прагнуть об'єднати книги і дітей.

IBBY заохочує видання та поширення якісних дитячих книг, особливо в країнах, що розвиваються, підтримує і навчає тих, хто займається дитячою літературою, стимулює дослідження і наукові роботи в галузі дитячої літератури.

Ми впевнені, що у всіх є улюблені дитячі книжки, які задають тон нашій уяві і пробуджують спогади про дитинство, а також співчуття до ближніх.

Не варто недооцінювати важливість Міжнародного дня дитячої книги. Читання книг відкриває нашим дітям нові горизонти, допомагає їм мислити нестандартно, поповнює їх словниковий запас, є важливою вправою для мозку.

Не варто забувати і про підвищення морального духу дитини. Коли ваша дитина може щось успішно прочитати, а ви при цьому аплодуєте, це додає впевненості, яка необхідна дитині для подальшого вдосконалення.

Прищеплюйте любов дітям до читання, це дуже важливо!